Wreed spel – Angela Marsons ( vanaf 22 juni 2021)

Wreed spel – Angela Marsons ( vanaf 22 juni 2021)

Kim Stone 2

Paperback

Nog niet verschenen. Verkrijgbaar vanaf 22-6-2021. Reserveer nu!

16,99

Artikelnummer: 9789022589953 Categorieën: ,

‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ Libelle

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid

‘Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. ‘Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.’'

Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij één lijk. Als er meer slachtoffers worden gevonden die op dezelfde gruwelijke wijze zijn omgebracht, vermoedt detective Kim Stone dat er een kwaadaardig genie bezig is. Het lijkt een pervers experiment waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd om de rollen om te draaien. Kim zal diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, met het risico dat de genadeloze dader zijn aandacht verlegt naar Kim zelf.

 

In de pers

‘Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.’ NBD Biblion.

Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.’ Hebban.nl

'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!’ Thrillersandmore.com

‘Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.’ De Telegraaf, VROUW Glossy

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Wreed spel – Angela Marsons ( vanaf 22 juni 2021)” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *